Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Przedszkole nr 9 Publiczne

0.5 gwiazdek(na podstawie 2 opinii)

Kategorie: Edukacja > Przedszkola

dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Ul. Podwisłocze 20
35-310 Rzeszów
tel. 0 17 865 70 62

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

zgadzam się z axia

0.5 gwiazdek 2013/06/12

Pani dyrektor jest arogancka, nieprzyjemna, lubi dostać coś za coś i wtedy może coś załatwisz....Niejeden już rodzic na początku roku biegał do niej a to z kalendarzem, a to z kolorowankami, czyli tzw. łapówkami. Dzieci z osiedla z pobliskich bloków nie dostały się do przedszkola z powodu rzekomo braku miejsc, ale Biała, Drabinianka, Słocina bez problemu. Moje drugie dziecko nie zostało przyjęte do tego przedszkola pomimo tego, że starszy chodził do niego....masakra. Jak rodzic, który ma iść do pracy nie dostaje możliwości normalnego życia? Nie masz miejsca dla dziecka w przedszkolu- nie masz pracy....nie masz pracy, to nie masz miejsca w przedszkolu, bo przecież zbijasz bąki w domu i tak musi być dopóki dziecko nie pójdzie do zerówki. Poza tym panie opiekunki mnie zastanawiają, czy oby wszystkie mają kompetencje do wykonywania zawodu, bo obawiam się, że nie. Pani A.-grubo po 50-tce swoim grubym głosem straszy dzieci zamiast je zachęcać. Nie raz byłam świadkiem jak popycha dzieciaki, przestawia je używając przy tym swojej siły...Faworyzuje te dzieci, które przypadną jej do "gustu" i naznacza te niesforne zamiast pomagać im odnaleźć się w pewnych sytuacjach. Czasem myślę, że dobrze, że młodszy się nie dostał, bo gdyby trafił w jej ręce, to pewnie byłby znerwicowany. Potrafi tylko naskarżyć na dziecko, pochwały słyszałam parę razy zaledwie.. Sądzę, że to przez jej podejście do dzieci mój starszy zachowuje się tak, jak się czasem zachowuje.... W bloku naprzeciwko przedszkola nie raz słychać panią A...Co do innych pań to nie będę się wypowiadać, bo nie wiem.. Szkoda, że nie ma tu monitoringu i podglądu na to co dzieje się podczas zajęć. Wtedy rodzic oceniałby sytuację racjonalniej, bo zna ją czasem tylko z relacji opiekunki..
Dlatego zastanówcie się rodzice, czy na pewno warto tu swoje posyłać swoje pociechy. Wiem, że miejsc jest jak na lekarstwo, dlatego życzę powodzenia w wybraniu odpowiedniego przedszkola.

pani dyrektor - arogancka, niemiła, traktuje rodzica przedmiotowo

0.5 gwiazdek 2013/04/11

Aby dostać się do tego przedszkola nie wiem co trzeba zrobić!!!!, pani dyrektor przyjmuje dzieci 2,5 letnie poza systemem a 3 letnich nie chce !!!!poza tym zawsze mówi , że nie ma miejsc i że nie ma obowiązku przyjąć dziecka, mnie to w ogóle zbyła i potraktowała przedmiotowo, zresztą jak jej nie pasuje osoba zawsze tak robi!!!! nie dala mojemu dziecku szansy w rekrutacji, w ogóle nie wpisała dziecka do systemu i nawet nie mogło być na liście w przedszkolu drugiej i trzeciej preferencji!! dobrze , że to wyszło na jaw w innym przedszkolu do którego dziecko chciałam zapisać ale z braku miejsc oczekuje na liście rezerwowych!!!!no cóż zostaje tylko napisać skargę do Urzędu Miasta a dziecko z niewłasnej winy musi siedzieć rok w domu!!!!! w ogolę może ktoś w końcu przyjrzy się tej pani , jej metodom rekrutacji bo opinii wśród rodziców dzieci tam uczęszczających to ona nie ma dobrych. Uważam że jako dyrektor przedszkola powinna być osobą życzliwą i bynajmniej kompetentną a nie arogancką i niemiłą......

Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com