Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Hulakula. Rodzinne centrum rozrywki

3.5 gwiazdki(na podstawie 3 opinii)

Kategorie: Sport i Rekreacja > Kręgielnie

Dzielnica: Śródmieście

dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Ul. Dobra 56 / 66
00-312 Warszawa
tel. 0 22 552 75 00
www.hulakula.com.pl

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

Środa w rytmach z Karaibów!

5 gwiazdek 2009/11/10

Bardzo serdecznie polecam środy w Hula Kula! O 21:00 zaczyna się latynoska impreza! Parkiet wypełniają najnowsze brzmienia od timby przez reggaetón po dominikańską bachatę. Bardzo duży parkiet do tańca, dobre nagłośnienie, zawsze jest też gdzie usiąść. Można przyjść i potańczyć, ale również popatrzeć jak bawią się kursanci z różnych szkół salsy oraz instruktorzy! Atmosfera bardzo przyjazna.

Polecam!

tragedia

0.5 gwiazdek 2009/10/25

byłam wczoraj z moim chłopakiem w hula kula i jestem BARDZO ZAWIEDZIONA. Nigdy już tam nie przyjdę i odradzam każdemu. Klienta traktują jak intruza. Jaka była sytuacja otóż: zostawiłam w szatni płaszcz i po jakiejś godzinie przebywania w klubie chciałam jeszcze powiesić swoją torebkę(na ten sam numerek). Podchodzę do szatniarki i mówię czy mogłabym torebkę zostawić na swoim numerku a ona mi odpowiada:" nie" to ja się pytam dlaczego a ta mnie ignoruje jakby mnie nie było. Dobra zrezygnowana chce wrócić do klubu a ochroniarz nie chce mnie wpuścić twierdząc że nie wie czy wchodziłam czy nie . Musiałam razem z chłopakiem który ze mną wyszedł zapłacić drugi raz bo poprzednie bilety wymieniliśmy na piwo a stempelków na rękach nie robią. Zero profesjonalizmu dogadać się w ogóle nie można i jeszcze z pretensjami do ciebie że coś w ogóle od nich chcesz . A przecież szatnia jest zaraz przy wejściu na dyskotekę i widział szczególnie że było mało ludzi kto wychodzi chamstwo i tyle. Poza tym co to za klub w którym trzeba się spowiadać że się gdzieś wychodzi. A jakbym chciała wyjść na świeże powietrze na chwile lub do samochodu to też mam za każdym razem mam mówić że wychodzę . ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ W TYM LOKALU.

Rzeczywiście rodzinne...

5 gwiazdek 2009/01/09

Świetna zabawa dla całej rodziny. Dorośli rzucali kulami, a maluchy bawiły się na swoim terenie. Czas mijał szybko i było zabawnie.

Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com