Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Grosz. Supermarket

1.5 gwiazdki(na podstawie 3 opinii)

Kategorie: Handel > Artykuły spożywcze

Dzielnica: Żabianka-Jelitkowo

dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Ul. Sztormowa 3
80-335 Gdańsk
tel. 0 58 557 96 41

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

obsługa zniechęca

2 gwiazdki 2013/01/12

Odkąd w rejonie pojawiła się konkurencja w postaci marketu sieci "Biedronka", to można zauważyć, że Grosz nieco walczy o klienta i co do niektórych cen, to przeciętny "osiedlowicz" może być w miarę usatysfakcjonowany ( w końcu po jakąś część zakupów może udać się do Biedronki właśnie)
Niestety, co do obsługi w Groszu, to faktycznie mentalność rodem z PRL-u jest domeną kilku pracownic z tego sklepu. Zwłaszcza taka pani już dobrze po 50-ce, która stoi zazwyczaj na stoisku cukierniczo-monopolowym, istne z nią przepychanki słowne - niestety pojawiające się zawsze z jej inicjatywy. Bywa (albo bywała) jeszcze nadgorliwa pani, pilnująca porządku na sali samoobsługowej, która niekiedy wręcz wścibsko krok w krok poruszała się za plecami klienta (jakby każdy miał na czole wypisane "złodziej"), a jak zobaczyła kogoś bez kosza, to piekielną wrzawę potrafiła rozpętać, zupełnie jak gdyby chodzenie z koszem było co najmniej prawnym obowiązkiem narzuconym przez władze Państwowe. A to przecież nie ten ustrój.
Na szczęście jest w Groszu też parę naprawdę życzliwych pań z obsługi, dlatego nie można wizyt w tym sklepie całkiem przekreślić, aczkolwiek po słownych potyczkach z tymi mniej sympatycznymi paniami, to naprawdę przez jakiś czas sklep omija się szerokim łukiem ( bo jest też targowisko i hala Gulden, w której można uzupełnić zakupy). Także wybór na Żabiance jest nie tak skąpy i wcale w Groszu kupować nie trzeba. Ale na pewno wiele zyskałby ów sklep, gdyby Panie sprzedawczynie były bardziej uczynne i uśmiechnięte - zwyczajnie serdecznie.

drogo

1 gwiazdka 2012/02/08

naprawde jest bardzo drogo i niestety nie ma innego sklepu w poblizu nie mówiąc o malych sklepikach

GROSZ - drogo

2.5 gwiazdki 2010/11/30

Market wykorzystuje swoją pozycję monopolisty na osiedlu i winduje ceny w górę. Ogólnie jest bardzo drogo, nie ma co porównywać nawet z innymi. Drogie są szczególnie soki, mrożonki, piwo, słodycze, przekąski, warzywa i owoce. Normalne za to są ceny mleka, jogurtów, wędlin, kurczaka, pieczywa. Personel jest różny, niektóre Panie są uprzejme i pomocne a inne mają mentalność rodem z PRL-u. Ogólnie jest słabo i chodzę tam tylko dlatego że nic innego nie ma w pobliżu, a i tak staram się jak mogę kupować gdzie indziej.
Jeżeli chodzi o estetykę to z zewnątrz wygląda tragicznie, a w środku jest nieco lepiej i w miarę czysto.

Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com