Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Euro-Dom

3.5 gwiazdki(na podstawie 3 opinii)

Kategorie: Dom i Budownictwo > Studia kuchenne

Dzielnica: Ochota

dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Ul. Grójecka 128 / 27
02-383 Warszawa
tel. 0 22 846 47 02

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

nie polecam

0.5 gwiazdek 2012/01/30

Generalnie nie polecam długo się rozpisywać ..... na stronie http://komentuj.pl/ wpisując adres strony www.euro-dom.waw.pl mamy jeszcze więcej negatywnych komentarzy. Największy problem jest z tym, że właściciel ciągle coś kręci i sam już nie wiesz czy to ty masz takiego pecha czy powierzyłeś im zbyt trudne zadanie ponad ich siły.
Ostatnio jak się widziałem z monterami owej firmy to mówili, że firma już dogorywa i właściciel ma zamiar stworzyć spółkę z kimś z branży budowlanej.

Radze omijać tą firmę szerokim łukiem !!!

Stanowczo ODRADZAM !!

5 gwiazdek 2010/12/17

Blacha81 grubo sie mylisz co do firmy Euro-Dom.. chyba nie miałeś z nimi nigdy styczności... owszem firma jest słowna i punktualna co do umówienia sie z kliemtem na pomiar i pobranie zaliczki i na tym koniec! Drzwi, które zostały zamówione w Forcie Wola w połowie września (miały być wykonane w 3 tygodnie), po wielu telefonach zostały dostarczone dopiero w połowie listopada. Drzwi są krzywe, wypaczone, natomiast opaski wokół futryn się nie schodzą , są szczeliny a niektóre nawet odchodzą od ściany !!! Ekipa "fachowców" z tej firmy była 4 razy i z każdą wizytą jest gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!

Euro-dom

5 gwiazdek 2010/12/11

Drodzy Państwo,

Czytając wasze negatywne opinie na temat Firmy jest tu bardzo dużo niezgodności .Popatrzcie na siebie z tego co mi wiadomo a jestem pewien nikogo firma nigdy nie oszukała jedynie to wy drodzy klienci macie zastrzeżenia znam tu przypadki negatywnych opinia żądania profesi olanego podejścia do wykonywania i to właśnie dostajecie,piszecie ze firma do banda oszustów wiec powrócę to tego ze to wy oszukujecie i kombinujecie zeby nie płacić ,czytając komentarze są tez w nich osoby które bezpodstawnie zadają reklamacji sami podczas montażu zmieniaja koncepcje projektu nie umieja do konca rozliczyc sie z firma z wykonania uslugi.Można by było tak pisac tych sprostowan.Moim zdaniem moze jesteście zazdrosi ze wam sie nie udało.
Dla jasności napisze.
Firma EURO-DOM działa na rynku już prawie 9 lat z każdym rokiem rozwija sie zdobywa grono zadowolonych klientów moge napisac ze ponad 70% klientów sa to klienci z polecenia.
Na zakończenie dodam
Znam bardzo duzo firm o podobnym zakresie usług,ale Firma EURO-DOM to firma z pomysłem na przyszłość profesjonalizmem.


Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com