Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Ul. Śląska 66
80-389 Gdańsk
tel. 058 762 05 30
www.czardasz.republika.pl

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
2 osoby - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

Groupon

1 gwiazdka 2013/03/28

Kupiłam ofertę na pierogi z Groupona. Najpierw przez około miesiąc był problem z umówieniem terminu, gdyż wszystkie były zajęte (kiedy odwiedziliśmy restaurację bez rezerwacji świeciła pustkami). W końcu udało nam się dostać termin. Pierogi smaczne, porcje podwójne, właściwie nie do zjedzenia na raz. Na pytanie czy można zapakować cześć pierogów na wynos (z dopłatą za opakowanie) usłyszałam kategoryczną odmowę. Zdziwiło mnie to bardzo. Bywam często w różnych restauracjach w Polsce i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby odmówiono zapakowania, wręcz nawet proponowano taka opcje. Nie wiem, z czego to wynika- brak logiki, czy oszczędność? ... Nasuwa się myśl, czy ta olbrzymia porcja to część porcji poprzednich konsumentów, skoro tak pilnie się jej strzeże, czy zwykłe marnotrawstwo? Na pewno więcej nie odwiedzę tej restauracji. Wystrój i zasady w niej panujące - "wczesny Gierek". Nawet cukier wyliczony ;).

sylwester

1 gwiazdka 2011/01/03

Sylwester w Czardaszu to jakieś nieporozumienie. Impreza zaczęła się o 20ej, rosół podano około 21ej, drugie danie może za godz. Zero przystawek tylko babeczki na stole stały. Około godz 22,30 postawiono chleb i za parę minut w końcu jakieś przystawki. BEZNADZIEJNA impreza nie polecam. Herbata i kawa wyliczona po jednej szt. a poźniej 4 zł/szt.

heh- troche frajdy :)

5 gwiazdek 2009/08/05

Jedno z niewielu miejsc, w których umieją zachować się z kulturą i prawdziwą klasą. Podczas mojej wizyty zamówiłam schabowego. Ceny tutaj są bardzo niskie jak na moje oko. Czekałam więc na moje danie ponad 30 minut popijając sobie powoli napój. Gdy przyniesiono mi danie aż otworzyłam oczy ze zdziwienia. Ziemniaki, surówka w porządku, porcje były do zjedzenia, ale największe zdziwienie sprawił kotlet schabowy, który z powodzeniem mogłabym położyć na dłoni mojej 1,5 rocznej córki. Jeszcze nie widziałam, aby w restauracji podano takie maleństwo. Dobry był, to fakt. Dokonując zapłaty zapytałam się, czy u nich to norma, że kotlet schabowy ma wielkość pulpeta, na co kelner zareagował śmiechem, jakby z niedowierzaniem. Widząc jednak, że wcale go nie wkręcam zapytał się mnie, kto mnie obsługiwał. Po chwili wrócił i zaproponował, abym wybrała deser na koszt firmy. Super- na pewno tu wrócę, a tamtą sytuację do dziś wspominam bardzo miło


Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com