Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

City Taxi

4.5 gwiazdki(na podstawie 5 opinii)

Kategorie: Transport > Przewóz osób i TAXI

Dzielnica: Mokotów

dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Ul. Etiudy Rewolucyjnej 9
02-643 Warszawa
tel. 22 848 88 88; 9459

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
1 osoba - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:

W sumie ok;)

4.5 gwiazdki 2013/12/08

Ogólnie jest ok, faktycznie sporo zmian, zwłaszcza widać nowe barwy i okleiny. Auta mogły by być nieco lepsze, ale tak poza tym to bardzo pozytywne wrażenia.

Duża zmiana na dobre.

5 gwiazdek 2013/12/08

Ostatnio po paru latach przerwy przejechałem się taryfą City. Powiem szczerze że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Duża zmiana, nowe barwy i koguty na dachu (jak potem zauważyłem na mieście każda taryfa ma taki sam). Samochód całkiem porządny (Mercedes okulary), kierowca przyjemny no i taksówka była na czas. Zdecydowanie duża zmiana, w podejściu do klienta. Bardzo duży plus;)

Jestem wierna City Taxi od dawna.

4.5 gwiazdki 2011/02/15

Wolę zamówić znane i sprawdzone City, nawet jeśli mam poczekać chwilę niż wsiąść do stojącej na postoju korporacji. Za dużo mam negatywnych przeżyć związanych z łapaniem przypadkowych taksówek. Nie pamiętam już od kiedy jeżdżę City - dwa, może trzy lata. Przez ten czas tylko raz zdarzyła im się wtopa - taksówka nie przyjechała, mimo, że zadzwoniłam drugi raz upewnić się czy przyjęli zgłoszenie. Telefon odebrał dyspozytor, który brzmiał jak ledwo zipiący dziadek, jedną nogą w grobie, więc wolałam się upewnić, no i cóż... widać coś w tym było, bo taksówki nie było, nie było też niestety telefonu od nich, że nie przyjadą.
Poza tym jednym incydentem, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Czas oczekiwania, w normalną weekendową noc (nie Nowy Rok, czy inne święta) to standardowe 8 minut. Zawsze wysyłają sms-a, że taksówka czeka już pod wskazanym adresem za co wielki plus. Taksówkarze są w większości mili, niektórzy bardzo rozmowni, niektórzy wręcz przeciwnie;) Nie o to jednak chodzi, żeby ucinać sobie pogawędki, ale żeby dotrzeć szybko i sprawnie do celu. Taryfa za km nie wali po portfelu. Samochody czyste. Fajnie, że mają w bazie danych zapamiętany numer telefonu i nie pytają już o nazwisko. Chociaż zdarzyło mi się zamawiać z mojego telefonu taksówkę dla kogoś innego, na jego nazwisko i następnym razem wsiadając do taksówki miałam loterię - na jakie nazwisko ostatnio była zamawiana, żeby nie wyszło, że komuś zgarnęłam z przed nosa taryfę.:)
Ogólnie wszystko na plus, polecam tą korporację.

Można polegać

4 gwiazdki 2010/06/14

Potwierdzam, zgodnie z recenzją wyżej. Jedyna korporacja, której kierowcy jeżdżą bez GPS :D To niesamowite, że w ostatnim czasie zrobiono z zawodu taksówkarza zwykłą robotę. Człowiekiem, który dawniej miał ogromną wiedzę o mieście i o wszystkim co się w nim dzieje, teraz może zostać każdy, byleby tylko miał dobrą nawigację i potrafił żenująco wpychać się przed innych w korkach. City jest faktycznie inne i za to je cenię. Polecam.

Ola Ola
  • 7
  • 5
  • 16
  • 6

Niezawodna korporacja

5 gwiazdek 2010/01/17

Jeździłam już chyba ze wszystkimi korporacjami taksówkowymi w Warszawie. Co jest najważniejsze w takim przedsiębiorstwie? Otóż centrala. Bez wykwalifikowanego personelu centrali nie ma sprawnie działającej korporacji. Głównie dlatego, że to oni kontrolują czas i przekazują informacje na linii taksówkarz-klient. W innych korporacjach zdarzaly mi sie sytuacje taksówki nie przyjeżdżającej przez 40 minut, a każde moje kolejne zadzwonienie do centrali kończyło się rozłączeniem (Grosik), 30 minut na mrozie -20 bo taksówka "będzie za minutkę" (Partner), po 20 minutowym oczekiwaniu "nie będzie tej taksówki i co pani nam zrobi" (Extra), taksówka zamówiona za 15 minut, w 14 minucie dostaję informację, że nie ma wolnej (Volfra)... przykłady możnaby mnożyć.
Równie ważni rzecz jasna są taksówkarze. Wojna między taksówkarzami z licencją a tzw. przewozem osób toczy się od lat kilku i słyszałam juz na ten temat w stołecznych taksówkach legendy, np. taką, że jeśli 'przewóz osób" uczestniczy w wypadku z pasażerem, to kierowca ani korporacja nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za przewożoną osobę. Nigdy tego nie sprawdziłam, ale patrząc na sposób prowadzenia samochodów przez kierowców 'przewozów osób' boję się do nich wsiadać ;) Nie jestem również zainteresowania jeżdzeniem dookoła, żeby odebrać 'po drodze' dziecko ze szkoły, za które to odbieranie w efekcie muszę zapłacić (Wawa), ani jechanie na Natolin, jeśli chce pojechać na ul. Natolińską (Ele), ani jeżdżenie na 3 taryfie w Nowy Rok, bo "może klient nie zauważy" (Sawa).
W City (odpukać) do tej pory mi się to nie zdarzyło, a jeżdżę z nimi od dwóch lat. Jeżdżą tam wyłącznie licencjonowani taksówkarze (w Warszawie to rzadkość), nie wożą dookołą, a przynajmniej mi się nie zdarzyło, znają ulice, nie potrzebują gpsów, pytają czy mam jakieś preferencje odnośnie trasy. Dyspozytornia jest w stałym kontakcie z klientem i nie ściemnia, tylko mówi jaka jest faktyczna sytuacja, dzięki czemu można być ponownie panem własnego czasu. Obecnie jeżdżą za 1,80 za km i jeśli miałabym polecić którąś ze stołecznych korporacji, to z czystym sumieniem jest to właśnie City, bo do tej pory mnie nie zawiedli.

Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com