Zaloguj się Rejestracja

Warszawa

Ostatnio wybrane

Popularne

inne

Bank Zachodni WBK 6 Oddział w Gdańsku

0.5 gwiazdek(na podstawie 1 opinii)

Kategorie: Finanse i prawo > Banki

Dzielnica: Wrzeszcz

zgłoś zdj. jako nieodpowiednie dodaj zdjęcie Poleć znajomemu

Al. Grunwaldzka 76/78
80-244 Gdańsk
tel. (0-58) 340-37-24 do
tel. (0-58) 340-37-26
www.bzwbk.pl

Nieprawidłowe dane? Zgłoś

To miejsce w miejscówkach:
0 osób - chcą to miejsce sprawdzić
0 osób - było tam
0 osób - ma je w ulubionych

Dodaj do moich miejscówek: chcę sprawdzić byłem tam ulubione

edytuj komentarz
X komentarz (opcjonalnie)

Maksimum 160 znaków

Sortuj wg:
ania ania

Żenada

0.5 gwiazdek 2009/03/27


Do oddziału na Grunwaldzkiej wybrałam się dziś z zamiarem "wyrobienia" karty, dzięki której mogłabym dokonywać płatności przez internet, tzw "karty wypukłej".
Generalnie nie znam się na kartach kredytowych, ani żadnych (poza jedną - moją obecną) kartach do konta, więc miałam nadzieję, a raczej - spodziewałam się, że zostanę zasypana profesjonalnymi poradami i ofertami. Szczerze mówiąc byłam tak otwarta na tą wizytę, że gdyby ktoś mi przedstawił w fachowy sposób kartę której nawet nie potrzebuję - pewnie był ją wzięła.
Cóż ... jak bardzo się myliłam dowiedziałam się dopiero po chwili.
Pani X przyjęła mnie w pomieszczeniu 3x4 gdzie stały dwa biurka i miałam poczucie jakbym wprosiła się do czyjegoś pokoju i przeszkadzała w pracy.
Dosłownie po dwóch minutach rozmowy zaczął dzwonić telefon kom. Pani X, który odebrała! (czy tylko mi się wydaje że w pracy, a tym bardziej przy kliencie nie powinno się odbierać telefonów ?!?) i dowiedziałam się, że jej syn może wrócić później do domu, o której itp itd. ... ok, postanowiłam to przemilczeć.
Następnie Pani X stwierdziła że najlepsza będzie dla mnie karta taka i taka, i przeszła do przygotowania wniosku i umowy. W momencie kiedy sprawa była już w toku, ja mogłam się dowiedzieć co to za karta itp itd. Niestety każdą informację uzyskiwałam dopiero po moim pytaniu wymyślonym na poczekaniu.
Dobiła mnie ... sprzątaczka. Sprzątaczka, która przyszła i jak gdyby nigdy nic, zaczęła sprzątać śmietniki, zmieniać worki, przecierać biurko obok ! Byłam tak zaskoczona, że przez chwilę zaczęłam podejrzewać, że zjawiłam się za późno i ten oddział jest już zamknięty, a mnie przyjęli po godzinach.
Tak czy tak, jeszcze w szoku - podpisałam tą umowę. Oddział był otwarty, dla nich - dzień jak co dzień.
Być może Pani X po tym jak usłyszała, że potrzebuję karty wypukłej po to, żeby móc płacić przez internet - potraktowała mnie mniej poważnie. Dla mnie to żadne wytłumaczenie, ale tak się właśnie poczułam.

BZWBK darzę zaufaniem i w sumie nie zmieni się to niezależnie od obsługi klienta (na szczęście rzadko bywam u nich osobiście), ale tego oddziału - nie polecam.

Dodając recenzję, zgadzasz się z regulaminem zamieszczania recenzji

Copyright © 2011 Morizon S.A. Korzystając z Pstro.pl zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Projekt graficzny: sgnwsk.com